Lorien eco kabelka na zips
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 26. 5. môžeš počas Color Days nakúpiť so zľavou -25 % vďaka kódu CD25. Či už Ťa lákajú jemné odtiene alebo výrazné kúsky, teraz je ideálna chvíľa urobiť si radosť.
Elegantná čierna kabelka Lorien so striebornými detailmi sa ti bude hodiť ku každému modelu, či už bude super decentný alebo mega strakatý. A vždy, keď ju vezmeš do ruky…
Viac informáciíElegantná čierna kabelka Lorien so striebornými detailmi sa ti bude hodiť ku každému modelu, či už bude super decentný alebo mega strakatý. A vždy, keď ju vezmeš do ruky alebo prehodíš cez rameno, bude ťa pri srdci hriať, že si jej kúpou urobila niečo pre planétu, pretože je vyrobená z recyklovaných pet fliaš.“
- Vyrobená z recyklovaného materiálu
- Hlavné zapínanie na zips
- Vonkajšia priehradka na zips
- Vnútorná priehradka na zips, priehradka na drobnosti
| Rozmer | 200 x 240 x 50 mm |
| Materiál | Ekologický materiál |
| Hmotnosť | 166 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Čierna |
| Kolekcia | SimplyV, ECO |
| Štýl | Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 77 - 140 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Plast |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% EKO Recyklovaný Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Nadčasová, minimalistická a elegantná. Kolekcia SimplyV sa v pohode zaobíde aj bez pozlátok. Pretože v jednoduchosti je krása. Hlavnú úlohu v dizajne každej SimplyVušky hrá čistá linka, hladký materiál a jemné kovové detaily. Skrátka nič navyše a pritom nič nechýba. Tak aká bude jednoducho tá Tvoja?
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.