Zita Brown prešívaná crossbody kabelka s retiazkou
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Mohli sme urobiť jednoduchú čiernu kabelku, ktorá nebude ničím vynikať. Ale my vo Vuch ideme radi proti prúdu, a tak sme kabelku Zita rozvlnili a pridali strieborné…
Viac informáciíMohli sme urobiť jednoduchú čiernu kabelku, ktorá nebude ničím vynikať. Ale my vo Vuch ideme radi proti prúdu, a tak sme kabelku Zita rozvlnili a pridali strieborné detaily i výrazný retiazku na crossbody popruh. Využiješ ju do mesta alebo na večierok.
- Cross kabelky>
- Elegantné prevedenie so strieborným logom Vuch
- Vnútorná kapsička na drobnosti na zips
- 2 vnútorné priehradky bez zapínania
- Crossbody popruh so zdobným strieborným retiazkou
| Rozmer | 225 x 200 x 105 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 300 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný, Prešívaný |
| Farba | Hnedá |
| Štýl | Elegantný |
| Dĺžka popruhu | 132 - 145 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Plast |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Zlatá |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
CROSSBODY
Nestarnúca klasika, ktorú môžeš nosiť v lete i zime, do práce i na prechádzku, k teniskám i lodičkám. Crossbody kabelka je proste kúsok, ktorý zaručene unesieš. Vďaka dlhému popruhu si ju hodíš na rameno a máš istotu, že ti z neho nebude skĺzavať ani nikde padať a tvoje ruky budú voľné napríklad na mobil alebo kávičku. Vybrať si môžeš z niekoľkých farieb, materiálov i veľkostí. Tak sa do toho pusť a pusť si crossbody kabelku k telu.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.