Ferron Chic Beige veľký a priestranný batoh
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Hľadáš batoh, čo poberie Tvoj deň a stále vyzerá chic? Tento minimalistický kúsok stavia na čisté línie a maximálnu praktičnosť. Dominantou je veľká zipová kapsa, vďaka…
Viac informáciíHľadáš batoh, čo poberie Tvoj deň a stále vyzerá chic? Tento minimalistický kúsok stavia na čisté línie a maximálnu praktičnosť. Dominantou je veľká zipová kapsa, vďaka ktorej máš o všetkom přehľad. Ideálny pre ženy, ktoré chcú mať všetko dôležité pri sebe a pritom nestratiť eleganciu.
- Hlavné zapínanie na zips
- Vystužená konštrukcia, ktorá drží tvar
- Priehradka na notebook
- Vnútorná karabína na uchytenie kľúčov
- Dve vonkajšie vrecká na zips
- Nastaviteľné ramenné popruhy
| Rozmer | 430 x 270 x 115 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 1070 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Béžová |
| Objem | 13 |
| Štýl | Elegantný, Cestovný, Študentský |
| Dĺžka popruhu | 46 - 78 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Vrecko na fľašu, Polstrované popruhy, Skryté vrecko, Uchytenie na kufor, Vrecko na notebook |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
BATOHY
Praktičnosť, komfort a funkčnosť. Znaky, ktoré sú neodmysliteľne späté s batohmi, ktoré sú dokonalou módnou alternatívou ku kabelkám. Ak cítiš, že je to presne to, čo hľadáš, tak zabrúzdaj na naše stránky. V našej ponuke máme ako športovejšie batohy, ktoré pokojne môžeš vziať aj do hôr, tak elegantných spoločníkov, ktorí parádne podčiarknu Tvoj mestský outfit.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.