Joanna Canva Black mestský priestranný batoh na zips
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
VUCH dni s kódom VDNI25 sú ideálnou zámienkou na nový kúsok. Zľava -25 % platí už len do pondelka 20. 4., tak si vyber doplnok, ktorý Ťa bude baviť každý deň.
Poznáš Joannu? Toto je jej športovejšia verzia, ktorá má polstrovaný chrbát aj popruhy. Takže s ňou budeš stále v štýle, ale boľavý chrbát fakt nehrozí. Navyše je vďaka…
Viac informáciíPoznáš Joannu? Toto je jej športovejšia verzia, ktorá má polstrovaný chrbát aj popruhy. Takže s ňou budeš stále v štýle, ale boľavý chrbát fakt nehrozí. Navyše je vďaka patentom po stranách dosť tvárna. Cítiš tú príťažlivosť? Oukej, priznanie je poľahčujúca okolnosť, takže by si mala tiež vedieť o tom magnete, ktorým sa zatvára hlavný priečinok batohu.
- Ideálne pre notebooky do 13“
- Priestranná vnútorná priehradka s dvojitým zapínaním – zips a klopa na magnet
- Praktická vonkajšia priehradka na zips na prednej časti batohu
- Vnútorná priehradka na notebook, priehradky na mobil a priehradka na zips
- Nastaviteľné polstrované ramenné popruhy
- Extrémne pevný a odolný materiál
| Rozmer | 360 x 300 x 140 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 470 g |
| Zapínanie | Magnet/patentka |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Čierna |
| Objem | 15 |
| Kolekcia | Aira & TechniC |
| Štýl | Študentský, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 48 - 95 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Polstrovaný chrbát, Polstrované popruhy, Vnútorné vrecko na zips, Vrecko na notebook |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
TechniC
Kolekcia inšpirovaná mestom aj prírodou!
Batohy Mellora a Noel už nejaký čas kraľujú na tróne obľúbenosti a z ich predností vzniklo hneď niekoľko parádnych následníkov. Vušky z kolekcie TechniC sú zo super odolného canvasu, takže sa len tak neošúpu a špinu z nich v pohode umyješ. Kúp si spoľahlivého parťáka na všetky svoje nevyhnutnosti a užívaj si potulky svetom bez starostí.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.