Sora Rio Green veľká kabelka z rafie
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Zľavy až -50 % znamenajú jediné. Vybrať si kúsok, ktorý Ťa bude baviť nosiť stále dokola. Navyše do 30. 4. s dopravou zadarmo nad 20 €.
Veľká taška s vôňou leta. Tento model v sebe spája ľahkosť rafie a eleganciu detailov z koženky. Je to taška pre dni, keď sa nespokojíš s málom. S ľahkosťou unesie knihu…
Viac informáciíVeľká taška s vôňou leta. Tento model v sebe spája ľahkosť rafie a eleganciu detailov z koženky. Je to taška pre dni, keď sa nespokojíš s málom. S ľahkosťou unesie knihu, okuliare aj menší nákup. Dlhé ucha zabezpečujú pohodlie pri nosení cez rameno, zatiaľ čo prepracovaný dizajn dodá Tvojmu letnému outfitu šmrnc.
- Hlavné zapínanie na magnet
- Dizajn s efektom rafie
- Vnútorná kapsička na zips + dve malé priehradky
- Dlhé ucha pre pohodlné nosenie
| Rozmer | 270 x 460 x 130 mm |
| Materiál | Umelá koža, Polypropylén |
| Hmotnosť | 520 g |
| Zapínanie | Magnet/patentka |
| Vzor | Viacfarebný, Prepletaný |
| Farba | Zelená |
| Štýl | Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 57 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
52 % PU Polyuretán
24 % PP Polypropylén
24 % Bavlna
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
VEĽKÉ KABELKY
Bohužiaľ nie sme v Bradaviciach a nemáme k dispozícii Hermioninu čarovnú tašku, do ktorej sa zmestil aj stan. Ale našťastie žijeme vo svete, kde sú in veľké kabelky a je tu aj Vuch, ktorý ich má celú sekciu, a tak si môžeš vybrať tú svoju veľkú krásku, do ktorej dáš všetko nevyhnutné aj zbytné, co práve potrebuješ mať so sebou.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.