Trix Beige veľká crossbody peňaženka
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Potrebuješ takú peňaženku, kam sa ti vojdú nielen karty a peniaze, ale aj telefón a možno pár drobností navyše? Veľká Peňaženka Trix je tu pre tých, kto potrebujú mať…
Viac informáciíPotrebuješ takú peňaženku, kam sa ti vojdú nielen karty a peniaze, ale aj telefón a možno pár drobností navyše? Veľká Peňaženka Trix je tu pre tých, kto potrebujú mať pri sebe všetko a trochu viac. Je dostatočne priestranná, aby pojmula všetky tvoje nevyhnutnosti, a zároveň elegantná, aby doplnila tvoj outfit. A to najlepšie? Môžeš ju vziať len tak do ruky, keď nechceš ťahať veľkú kabelku, a stále budeš vyzerať úžasne.
- Veľká peňaženka (aj na mobil)
- Pripínací popruh pre crossbody nosenie
- Vnútorná zipsá kapsička na mince
- Priestor na karty aj bankovky
| Rozmer | 100 x 200 x 35 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 113 g |
| Zapínanie | Magnet/patentka |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Béžová |
| Počet kariet | 7-12 |
| Štýl | Elegantný |
| Dĺžka popruhu | 142 cm |
| Materiál zipsu | Kov |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Vrecko na mince |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Veľké peňaženky
Aký je hlavný aspekt veľkých peňaženiek? No predsa to, že dokážu pojať snáď všetko. Či už ide o platobnú kartu, doklady, vernostné kartičky, bankovky, mince. No, potrebuješ toho mať u seba skrátka mnoho, a to je ten dôvod, prečo zvoliť práve veľkú peňaženku. Navyše sa o nej hovorí, že priťahuje energiu peňazí. Takže už neváhaj a objednávaj.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.