Neela Gala Beige veľká kabelka na rameno
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Nová Neela si obliekla slávnostnejší kabát. Zachovala si však všetko, co na nej miluješ. Priestrannosť, pohodlie i praktickosť, len teraz pôsobí o niečo viac chic. Do…
Viac informáciíNová Neela si obliekla slávnostnejší kabát. Zachovala si však všetko, co na nej miluješ. Priestrannosť, pohodlie i praktickosť, len teraz pôsobí o niečo viac chic. Do práce, do mesta alebo do školy, kam si chceš vziať A4 zošit, notebook alebo pokojne celý svoj svet.
- Hlavné zapínanie na zips
- Vnútorné malé vrecko na zips
- Kabelka s pevným dnom
- Súčasťou kabelky je crossbody popruh
| Rozmer | 250 x 340 x 90 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 670 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Béžová |
| Štýl | Elegantný, Do práce |
| Dĺžka popruhu | 92 - 140 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Skryté vrecko |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Veľké kabelky
Bohužiaľ nie sme v Bradaviciach a nemáme k dispozícii Hermioninu čarovnú tašku, do ktorej sa zmestil aj stan. Ale našťastie žijeme vo svete, kde sú in veľké kabelky a je tu aj Vuch, ktorý ich má celú sekciu, a tak si môžeš vybrať tú svoju veľkú krásku, do ktorej dáš všetko nevyhnutné i zbytočné, co práve potrebuješ mať so sebou.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.