Tayte Small Men Grey veľký a priestranný pánsky batoh
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Tayte Small je univerzálny batoh, ktorý kombinuje praktickosť s moderným dizajnom. Kompaktný, ale priestranný – ideálny do mesta aj na cesty. Ľahká, odolná konštrukcia…
Viac informáciíTayte Small je univerzálny batoh, ktorý kombinuje praktickosť s moderným dizajnom. Kompaktný, ale priestranný – ideálny do mesta aj na cesty. Ľahká, odolná konštrukcia zaistí pohodlné nosenie, pričom premyslené usporiadanie vreciek ti pomôže udržať poriadok. Štýlový a funkčný spoločník pre každodenné dobrodružstvá.
- Hlavné zapínanie na zips
- Vyrobený z pevného materiálu
- Priestor rozdelený do dvoch vreciek
- Veľký priestor na notebook
- Vonkajšie vrecká so zipsom
- Popruh cez hrudník
- Polstrované ramenné popruhy a chrbát pre pohodlné nosenie
| Rozmer | 490 (630) x 250 x 120 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 900 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Šedá |
| Objem | 14 - 19 |
| Štýl | Cestovný, Študentský, Na každý deň |
| Dĺžka popruhu | 56 - 99 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Vrecko na fľašu, Polstrovaný chrbát, Polstrované popruhy, Vodeodolný materiál, Roll-top, Vrecko na notebook |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Pánske batohy
Dokonalosť, jednoduchost', charakter a štýl. Alebo by si dokázal túto kolekciu pánských batohov vystihnúť lepšie? Kombinácia športovej elegantnosti, praktického usporiadania vreciek a vyváženosti jednoduchosti a štýlu je nielen to, čo potrebuješ, ale aj to, čo chceš. Udávaj smer a začni napríklad novým VUCH batohom.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.