Veyra Wine Red kožená kabelka do ruky
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Ak si obľúbila Leyru, táto kráska je jej väčšia a praktickejšia sestra, s ktorou zvládneš akúkoľvek misiu. Môžeš ju chytiť do ruky, hodiť cez rameno alebo ju nosiť ako…
Viac informáciíAk si obľúbila Leyru, táto kráska je jej väčšia a praktickejšia sestra, s ktorou zvládneš akúkoľvek misiu. Môžeš ju chytiť do ruky, hodiť cez rameno alebo ju nosiť ako crossbody – vždy bude vyzerať skvele. Vnútri nájdeš dosť miesta na všetky nevyhnutnosti a navyše ťa poteší aj svojím elegantným dizajnom. Nech zvolíš akúkoľvek farbu, vždy to bude trafenie do čierneho.
- Kabelka z vláknitej kože
- Hlavné zapínanie na magnet
- Vonkajšie skryté vrecko na zips
- Dve možnosti nosenia - do ruky aj ako crossbody
| Rozmer | 240 x 340 x 150 mm |
| Materiál | Pravá koža |
| Hmotnosť | 800 g |
| Zapínanie | Magnet/patentka |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Vínová |
| Kolekcia | Kožené |
| Štýl | Elegantný, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 70 - 127 cm |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Zlatá |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% Vláknitá koža
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Kožené kabelky
Kolekcia kožených kabeliek nadchne aj tie najnáročnejšie. Kvalita na prvom mieste, dizajn, ktorý neomrzí a elegancia, ktorá zaujme aj náročné oko. Sú skrátka veci, ktoré sa vo Vuch nemenia!
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.