Leyra Light Beige elegantná kožená kabelka
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Kožená crossbody, do ktorej už nemusíš tlačiť ani peňaženku, a tak zostáva dostatok miesta pre všetko ostatné. Samotná ponúka celkom osem priehradiek na karty a kartičky…
Viac informáciíKožená crossbody, do ktorej už nemusíš tlačiť ani peňaženku, a tak zostáva dostatok miesta pre všetko ostatné. Samotná ponúka celkom osem priehradiek na karty a kartičky všetkého druhu. Navyše je sama elegancia a bude ti verným spoločníkom dňom i nocou.
- Kabelka z vláknitej kože
- Jednoduchý a čistý dizajn
- Klopka na skrytý magnet
- 8 priestranných priehradiek na karty
- Nastaviteľný crossbody popruh
| Rozmer | 140 x 200 x 70 mm |
| Materiál | Pravá koža |
| Hmotnosť | 273 g |
| Zapínanie | Magnet/patentka |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Béžová |
| Kolekcia | Kožené |
| Štýl | Elegantný |
| Dĺžka popruhu | 120 - 135 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Malá |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Skryté vrecko |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% Vláknitá koža
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
KOŽENÉ KABELKY
Všetko je raz po prvýkrát. Preto prichádzame s historicky prvou kolekciou kožených kabeliek, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších. Kvalita až na prvom mieste, dizajn, ktorý neomrzí a elegancia, ktorá zaujme aj náročné oko. Sú skrátka veci, ktoré sa vo Vuch nemenia! Uvidíš, skúsiš a už nepustíš.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.