Emmie Black elegantná kožená kabelka na zips
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Elegantná kožená kabelka, ktorá Ti bude robiť spoločnosť v práci aj vo meste. Decentný dizajn, praktické zapínanie na zips a dostatok priestoru na všetko, čo potrebuješ.…
Viac informáciíElegantná kožená kabelka, ktorá Ti bude robiť spoločnosť v práci aj vo meste. Decentný dizajn, praktické zapínanie na zips a dostatok priestoru na všetko, čo potrebuješ. Bez problémov pojme notebook, A4 diár a ďalšie nevyhnutnosti. Na spodnej strane nájdeš piny, ktoré chránia pred odretím. Štýlová, múdra a vždy pripravená byť Tvojím parťákom!
- Kabelka z vláknitej kože
- Pevná, drží tvar
- Hlavné zapínanie na zips
- Piny na spodnej strane
| Rozmer | 300 x 350 x 140 mm |
| Materiál | Pravá koža |
| Hmotnosť | 850 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Čierna |
| Kolekcia | SimplyV, Kožené |
| Štýl | Elegantný, Do práce |
| Dĺžka popruhu | 68 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
SimplyV
Jednoduché Vúška, Simply Vuch!
Nadčasová, minimalistická a elegantná. Kolekcia SimplyV sa bez problémov obíde aj bez pozlátok. Pretože v jednoduchosti je krása. Hlavnú úlohu v dizajne každého SimplyVúška hrá čistá línia, hladký materiál a jemné kovové detaily. Skrátka nič navyše a pritom nič nechýba. Tak aká bude jednoducho tá tvoja?
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.