Lovers backpack batoh z limitované edície
Produkt je aktuálne vypredaný
Kedy bude opäť skladom? Farby:Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
„Hovorí sa, že láska robí svet krajším. Aj ty ho môžeš zase trošku skrášliť, a to nielen svojou prítomnosťou, ale aj jedinečným batôžtekom z limitovanej edície s motívom…
Viac informácií„Hovorí sa, že láska robí svet krajším. Aj ty ho môžeš zase trošku skrášliť, a to nielen svojou prítomnosťou, ale aj jedinečným batôžtekom z limitovanej edície s motívom zamilovaných dvojíc, ktorý vykúzlilo duo talentovaných návrhárov Tomski&Polanski.“
- TOMSKI & POLANSKI LIMITED EDITION
- Limitovaná edícia
- Produkty vznikli v spolupráci s ilustrátormi Tomski & Polanski
- Každý batôžtek ukrýva svoj vlastný príbeh - iba 100 ks od každej farby
- Luxusné darčekové balenie z edície Tomski & Polanski
| Rozmer | 270 x 220 x 125 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 581 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Viacfarebný |
| Farba | Ružová |
| Typ | Batôžteky |
| Objem | 7 |
| Dĺžka popruhu | 41 - 94 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PVC Polyvinylchlorid
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
TOMSKI & POLANSKI LIMITED EDITION
„S hrdosťou uvádzame našu novú limitovanú edíciu peňaženiek a batohov Tomski&Polanski limited edition. Vo Vuch stále hľadáme nové kreatívne cesty ako naše produkty robiť inak. V spolupráci s kreatívnou dvojicou Tomski&Polanski Illustration studio, ktorá svojou vizuálnou tvorbou baví, sme spáchali kolekciu, ktorú sme si zamilovali. 150 peňaženiek a 100 batohov práve teraz a tu v predaji. Tu nie je o čom priatelia.“
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.