Lure Aira kabelka z limitované edície
Produkt je aktuálne vypredaný
Kedy bude opäť skladom? Farby:Jarné zľavy tu s Tebou sú už len do utorka 31. 3., tak si z nich vezmi presne to, čo Ti sadne. Navyše získaš dopravu zadarmo pri nákupe nad 20 € a môžeš si tak urobiť radosť o niečo väčšiu.
Modrá planéta. Vodný živel. Ľahkosť ako na obláčiku. Toto všetko dokonale definuje okatú Airy so strieborným három, ktorá vznikla vďaka nekonečnej fantázii poprednej…
Viac informáciíModrá planéta. Vodný živel. Ľahkosť ako na obláčiku. Toto všetko dokonale definuje okatú Airy so strieborným három, ktorá vznikla vďaka nekonečnej fantázii poprednej českej grafičky a maliarky Dušany Rapošovej. Dušana tvorí okaté Dušinky. Pre Vuch vytvorila exkluzívnu limitku Vušiniek a toto je jedna z nich. Tak čo máš s Airy spoločné?
- Originálna limitovaná kolekcia od Dušany Rapošovej
- Limitovaný počet 120 kusov
- Vystužená kabelka, ktorá drží tvar
- Vnútorná priehradka na drobnosti na zips
- Vnútorná priehradka bez zapínania
- Nastaviteľný crossbody popruh presne na Tvoju výšku
| Rozmer | 180 x 215 x 90 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 263 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Viacfarebný |
| Farba | Modrá |
| Typ | Crossbody kabelka |
| Objem | 4 |
| Dĺžka popruhu | 75 - 140 cm |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
VUŠINKY LIMITED EDITION
Česká grafička a maliarka Dušana Rapošová je známa pre svoje okaté bábiky. Hovorí im Dušinky. Tri z nich poslala na planétu Vuch, a tak vznikli Vušinky. Valérie, Lili a Aira sú nerozlučná trojka. Objav, ktorá z nich bude Tvojou spriaznenou vušou dušou. Hviezdna Valérie, ohnivá Lili alebo svieži vánok Aira?
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.