Anna Blue crossbody kabelka na zips
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Anna je crossbody kabelka, ktorá staví na jednoduchosti a čistom dizajne. Inšpirovaná naším bestsellerom Coalie prináša Anna rovnaký casual štýl, ktorý sa dá skvele…
Viac informáciíAnna je crossbody kabelka, ktorá staví na jednoduchosti a čistom dizajne. Inšpirovaná naším bestsellerom Coalie prináša Anna rovnaký casual štýl, ktorý sa dá skvele kombinovať s akýmkoľvek outfitom. Jej dve oddelené zipové vrecká Ti poskytujú dostatok priestoru pre všetky tvoje nevyhnutnosti, bez toho aby kabelka stratila svoju štíhlu siluetu. S elegantnou líniou a decentným embosovaným logom je Anna Vuškou, ktorú využiješ ako počas bežných dní, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Štýlová a praktická vo všetkých smeroch.
- Prekvapivo priestranná crossbody
- Dve oddelené zipové vrecká
- Nastaviteľný popruh presne na tvoju výšku
- Kabelka sa tvarovo prispôsobí tomu, čím ju naplníš
| Rozmer | 180 x 230 x 40 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 344 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Modrá |
| Kolekcia | SimplyV |
| Štýl | Elegantný |
| Dĺžka popruhu | 145 - 81 cm |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Stredná |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | 2v1, Dlhý popruh cez rameno, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
SimplyV
Jednoduché Vušky, Jednoducho Vuch!
Nadčasová, minimalistická a elegantná. Kolekcia SimplyV sa bez problémov obíde aj bez pozlátok. Pretože v jednoduchosti je krása. Hlavnú úlohu v dizajne každej SimplyVušky hrá čistá línia, hladký materiál a jemné kovové detaily. Skrátka nič navyše a pritom nič nechýba. Tak aká bude jednoducho tá tvoja?
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.