Corbin Light Grey priestranný batoh z odolného materiálu
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
VUCH dni s kódom VDNI25 sú ideálnou zámienkou na nový kúsok. Zľava -25 % platí už len do pondelka 20. 4., tak si vyber doplnok, ktorý Ťa bude baviť každý deň.
Pre všetky dievčatá batôžkárky, ktoré holdujú skôr športovému štýlu je Corbin Light Grey úplný ideál. Decentný mestský batoh z canvasu, ktorý je nenáročný na údržbu. …
Viac informáciíPre všetky dievčatá batôžkárky, ktoré holdujú skôr športovému štýlu je Corbin Light Grey úplný ideál. Decentný mestský batoh z canvasu, ktorý je nenáročný na údržbu.
- Hlavné zapínanie na zips a strip
- Dve vonkajšie priehradky na zips
- Vnútorná priehradka na zips a dve priehradky na drobnosti
- Nastaviteľné ramenné popruhy
| Rozmer | 350 x 280 x 120 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 529 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Šedá |
| Typ | Športový batoh |
| Objem | 12 |
| Kolekcia | Aira & TechniC |
| Štýl | Športový, Cestovný, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 43 - 78 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Skryté vrecko, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% Polyester Oxford
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
TechniC
Kolekcia inšpirovaná mestom aj prírodou!
Batohy Mellora a Noel už nejaký čas kraľujú na tróne obľúbenosti a z ich predností vzniklo hneď niekoľko parádnych následníkov. Vušky z kolekcie TechniC sú zo super odolného canvasu, takže sa len tak neošúpu a špinu z nich v pohode umyješ. Kúp si spoľahlivého parťáka na všetky svoje nevyhnutnosti a užívaj si potulky svetom bez starostí.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.