Fatima M-Color štýlová cestovná taška na zips
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 26. 5. môžeš počas Color Days nakúpiť so zľavou -25 % vďaka kódu CD25. Či už Ťa lákajú jemné odtiene alebo výrazné kúsky, teraz je ideálna chvíľa urobiť si radosť.
Láka Ťa cestovanie vo veľkom štýle? Potom sa pozeráš na ešte vylepšenú verziu obľúbenej Fatimy v matnom prevedení. Stále je štýlová a originálna, ale má aj ešte širšie a…
Viac informáciíLáka Ťa cestovanie vo veľkom štýle? Potom sa pozeráš na ešte vylepšenú verziu obľúbenej Fatimy v matnom prevedení. Stále je štýlová a originálna, ale má aj ešte širšie a vypchaté popruhy, takže Ťa milo prekvapí pohodlným nosením. A to ocení pri prvom dlhšom čakaní. Teraz už stačí len zodpovedať otázku, ktorá cieľová destinácia bude vaša prvá spoločná…
- Hlavné zapínanie na dvojitý zips
- 3 vonkajšie vrecká na zips
- Veľké vnútorné vrecko na zips
- Pripínací popruh cez rameno s nastaviteľnou dĺžkou
| Rozmer | 320 x 500 x 150 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 350 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Bodkovaný |
| Farba | Čierna |
| Typ | Cestovné tašky |
| Objem | 24 |
| Kolekcia | DOTS |
| Štýl | Športový, Cestovný |
| Dĺžka popruhu | 75 - 130 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Odolný materiál, Skryté vrecko, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% Polyester Oxford
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
DOTS
Nandaj to šedi! Bodky ako srdcová záležitosť.
Kolekcia DOTS je oslavou bodiek vo všetkých ich podobách. Hravé, roztomilé a neprehliadnuteľné, presne také, aké majú byť. Bodky sú u nás vo Vuch srdcovou záležitosťou, ktorá postupne prenikla stále viac dizajnov. Každý kúsok z tejto kolekcie prináša dávku radosti, šmrncu a ľahkej nostalgie. Ak Ťa bodky bavia rovnako ako nás, DOTS si Ťa získa hneď na prvý pohľad a už nepustí.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.