Liva Dotty Beige ľahká bodkovaná crossbody kabelka
Produkt je aktuálne vypredaný
Kedy bude opäť skladom? Farby:Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Bodky všade, kam sa pozrieš! Liva Dotty si hraje s každým Tvojím krokom. Ľahká crossbody, ktorá pojme len to nevyhnutné, ale pridá veľa radosti. Široký popruh, chytré…
Viac informáciíBodky všade, kam sa pozrieš! Liva Dotty si hraje s každým Tvojím krokom. Ľahká crossbody, ktorá pojme len to nevyhnutné, ale pridá veľa radosti. Široký popruh, chytré vrecká a veselý vzor. Presne taký parťák, ktorý Ťa bude sprevádzať všedným i nevšedným dňami.
- Hlavné zapínanie na zips
- Vnútorné vrecko na zips
- Priehradka na drobnosti
- Široký nastaviteľný crossbody popruh
| Rozmer | 165 x 240 x 60 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 226 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Bodkovaný |
| Farba | Béžová |
| Kolekcia | DOTS |
| Štýl | Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 72 - 135 cm |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Malá |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Odolný materiál, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
DOTS
Nandaj to šedi! Bodky ako srdcová záležitosť.
Kolekcia DOTS je oslavou bodiek vo všetkých ich podobách. Hravé, roztomilé a neprehliadnuteľné, presne také, aké majú byť. Bodky sú u nás vo Vuch srdcovou záležitosťou, ktorá postupne prenikla do stále viacerých dizajnov. Každý kúsok z tejto kolekcie prináša dávku radosti, šmrncu a ľahkej nostalgie. Ak Ťa bodky bavia rovnako ako nás, DOTS si Ťa získa hneď na prvý pohľad a už nepustí.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.