Joanna Dotty Fribon mestský priestranný batoh na zips
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Do soboty 4. 4. s kódom DUO vezmeš dvoje slnečné okuliare, ale zaplatíš len jedny, druhý pár máš od nás zadarmo. Pretože niekedy je fajn mať na výber.
Na moju dušu, na Fribon uši, na mačacie svedomie, to prisahávame, že je tento batoh ešte o niečo vytunenejší než boli jeho predchodcovia. A hlavne tie uši. Spevnili sme…
Viac informáciíNa moju dušu, na Fribon uši, na mačacie svedomie, to prisahávame, že je tento batoh ešte o niečo vytunenejší než boli jeho predchodcovia. A hlavne tie uši. Spevnili sme ich. Našťastie u batohu to ide o niečo ľahšie než u nás ľudí, pretože cvikov na spevnenie uší je naozaj poskromne.
- Dvojité hlavné zapínanie – zips a magnet
- Vnútorné i vonkajšie vrecká na zips
- Vnútorné priehradky bez zapínania
- Spevnené ramenné popruhy
| Rozmer | 320 x 280 x 120 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 590 g |
| Zapínanie | Magnet/patentka |
| Vzor | Bodkovaný |
| Farba | Šedá |
| Objem | 12 |
| Kolekcia | DOTS |
| Štýl | Študentský, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 45 - 84 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Skryté vrecko, Vnútorné vrecko na zips, Vrecko na notebook |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
80% PES Polyester
20% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
DOTS
Nandaj to šedi! Bodky ako srdcová záležitosť.
Kolekcia DOTS je oslavou bodiek vo všetkých ich podobách. Hravé, roztomilé a neprehliadnuteľné, presne také, aké majú byť. Bodky sú u nás vo Vuch srdcovou záležitosťou, ktorá postupne prenikuje stále viac dizajnov. Každý kúsok z tejto kolekcie prináša dávku radosti, šmrncu a ľahkej nostalgie. Ak Ťa bodky bavia rovnako ako nás, DOTS si Ťa získa hneď na prvý pohľad a už nepustí.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.