Mellora Diverse Multicolor priestranný batoh z odolného materiálu
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 26. 5. môžeš počas Color Days nakúpiť so zľavou -25 % vďaka kódu CD25. Či už Ťa lákajú jemné odtiene alebo výrazné kúsky, teraz je ideálna chvíľa urobiť si radosť.
Keď Ti nechýba odvaha, prichádza Mellora Diverse Multicolor, aby Ťa nechala vyniknúť. Náš bestseller Mellora dostal totiž nový pestrofarebný kabát. Gradient po stranách…
Viac informáciíKeď Ti nechýba odvaha, prichádza Mellora Diverse Multicolor, aby Ťa nechala vyniknúť. Náš bestseller Mellora dostal totiž nový pestrofarebný kabát. Gradient po stranách a na klopni vyzerá ako maliarska paleta a dáva tomuto batohu tú správnu šťavu. Výrazná klopa a logo Vuch sú len čerešničkou na torte. Tak čo, si pripravená vystúpiť z davu s Mellorou Diverse? Štýlovo a odvážne!
- Originálny dizajnový batoh z kolekcie creARTivity
- Vnútorný oddelený priestor na mini notebook a malá vrecko na zips
- Zapínanie na zips a klopa s magnetickým patentom
- Nastaviteľné ramenné popruhy
| Rozmer | 380 x 250 x 180 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 590 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Viacfarebný |
| Farba | Multicolor |
| Objem | 17 |
| Kolekcia | creARTivity |
| Štýl | Cestovný, Študentský, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 44 - 88 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Čierna |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Skryté vrecko, Vnútorné vrecko na zips, Vrecko na notebook |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
80% PES Polyester
20% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
creARTivity
Buď Vuch, buď vidieť.
Miesto, kde sme fantáziou nešetrili a hravo poskladali printy na naše bestsellery. Každý print má svoj vlastný príbeh, ale spolu Ti zaručia jediné. Originalitu. Či už sa rozhodneš pre kabelku, batoh, alebo peňaženku, vždy to budeš Ty, kto vychádza z davu.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.