Verner Pink mestský batoh na kočík
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Vernere, supermamy si volia Teba! Každá z nich totiž potrebuje mať svoj arzenál na dosah. Tento batoh uchytíš na kočík aj na kufor. Na príkrmy má špeciálne termo…
Viac informáciíVernere, supermamy si volia Teba! Každá z nich totiž potrebuje mať svoj arzenál na dosah. Tento batoh uchytíš na kočík aj na kufor. Na príkrmy má špeciálne termo priehradky a fľašiek sa do neho vojde aj pre trojičky. To všetko v krásnom ružovom canvase, ktorý len tak niečo nerozhádže.
- Veľký hlavný priestor s priehradkou na drobnosti na zips
- Odopínacie uchá s možnosťou úchytu na kočík
- Zadný popruh pre uchytenie na kufor
- 2 vnútorné priehradky bez zapínania, dve bočné priehradky
- 2 termo priehradky a 1 predná priehradka na zips so zatváraním na zips
| Rozmer | 400x 280x160 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 568 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Ružová |
| Typ | Batoh na kočiarik |
| Objem | 18 |
| Kolekcia | Aira & TechniC |
| Štýl | Cestovný, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 45 - 92 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 15,6" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Vrecko na fľašu, Uchytenie na kočík, Odolný materiál, Skryté vrecko, Vnútorné vrecko na zips, Uchytenie na kufor, Termo vrecko |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% Polyester Oxford
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
TechniC
Kolekcia inšpirovaná mestom aj prírodou!
Batohy Mellora a Noel už nejaký čas kraľujú na tróne obľúbenosti a z ich predností vzniklo hneď niekoľko parádnych následníkov. Vušky z kolekcie TechniC sú zo super odolného canvasu, takže sa len tak neošúpu a špinu z nich v pohode umyješ. Kúp si spoľahlivého parťáka na všetky svoje nevyhnutnosti a užívaj si potulky svetom bez starostí.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.