Brody Brown mestský batôžtek
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Myslíš si, že existujú len dve kategórie batôžtekov – tie pekné a tie pohodlné? Omyl. Brody je stredne veľký elegán, ktorý Ťa vďaka silnejším polstrovaným popruhom…
Viac informáciíMyslíš si, že existujú len dve kategórie batôžtekov – tie pekné a tie pohodlné? Omyl. Brody je stredne veľký elegán, ktorý Ťa vďaka silnejším polstrovaným popruhom rozhodne nezoderie z kože. Navyše na ňom M I L U J E M E jeho hlavné dve priehradky. Koniec nekonečného prehrabávania!
- 2 priestranné hlavné priehradky na zips
- Nastaviteľné polstrované ramenné popruhy
- Predná dlhá priehradka uzatvárateľná na zips
- Strieborné kovanie
| Rozmer | 300 x 260 x 120 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 730 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Viacfarebný, Geometrický |
| Farba | Hnedá |
| Typ | Batôžteky |
| Objem | 9 |
| Kolekcia | Shape of Diamond |
| Štýl | Elegantný, Na každý deň |
| Dĺžka popruhu | 69 - 84 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Kov |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Skryté vrecko, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
Shape of diamond
Buď štýlová a jedinečná s Shape of Diamond!
Práve pokukávaš po klenotoch a diamantoch nášho portfólia. Bestsellerky Cary a Carrie sa stali ikonou, ktorá nás inšpirovala pre dizajn ďalších luxusných Vušiek. Celú kolekciu Shape of Diamond šperkuje elegantná hra so slepotlačou a nevšedné kovové detaily. Tak ktorý batoh, kabelka alebo peňaženka Ťa chytí za srdce a už nepustí?
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.