Neliss Creme veľká crossbody kabelka
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Zľavy až -50 % znamenajú jediné. Vybrať si kúsok, ktorý Ťa bude baviť nosiť stále dokola. Navyše do 30. 4. s dopravou zadarmo nad 20 €.
Praktická crossbody kabelka Neliss Creme je ukážkou elegantnej striedmosti. Množstvo praktických vreciek, ktoré využiješ a vďaka ktorým budeš mať vo všetkom poriadok. Aj…
Viac informáciíPraktická crossbody kabelka Neliss Creme je ukážkou elegantnej striedmosti. Množstvo praktických vreciek, ktoré využiješ a vďaka ktorým budeš mať vo všetkom poriadok. Aj keď poriadok v kabelke. Veď to poznáš.
- Hlavné zapínanie na zips
- Jedna z najväčších crossbody kabeliek
- Predné vrecko na magnet, zadné vrecko na zips
- Vnútorné vrecko na zips, dve vrecká bez zapínania
| Rozmer | 300 x 285 x 90 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 560 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Béžová |
| Štýl | Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 64 - 124 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Zlatá |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Crossbody
Keď je na nás niekto pyšný, zahreje nás to na srdci. Verila by si ale, že na Teba môže byť pyšná aj Tvoja kabelka? Taká, ktorá to dokáže, je crossbody kabelka. Ty zas môžeš byť pyšná na to, že máš práve ju. Že by pre jej praktickosť, obľúbenosť či nadčasovosť? Dôvod už si vyberieš sama.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.