Boney Brown hladká kabelka do ruky
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 26. 5. môžeš počas Color Days nakúpiť so zľavou -25 % vďaka kódu CD25. Či už Ťa lákajú jemné odtiene alebo výrazné kúsky, teraz je ideálna chvíľa urobiť si radosť.
Tento štýlový model inšpirovaný kabelkou Cynthia sa pýši hneď tromi priestrannými kapsami. V strede nájdeš bezpečný zips a po stranách dve otvorené priehradky pre rýchly…
Viac informáciíTento štýlový model inšpirovaný kabelkou Cynthia sa pýši hneď tromi priestrannými kapsami. V strede nájdeš bezpečný zips a po stranách dve otvorené priehradky pre rýchly prístup. Stačí len kliknúť magnetom a si pripravená vyraziť do ulíc. Navyše nové kovové logo Ti vykúzli úsmev na tvári.
- Hlavný priestor rozdelený do troch kapsí
- Stredná kapsa so zipsom, bočné kapsy na magnet
- Vnútorná kapsa so zipsom, priehradky na drobnosti
- Súčasťou kabelky je crossbody popruh
| Rozmer | 280 x 350 x 140 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 720 g |
| Zapínanie | Magnet/patentka |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Hnedá |
| Štýl | Elegantný, Do práce |
| Dĺžka popruhu | 106 - 120 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Zlatá |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Kabelky do ruky
Premýšľaš, že si zaobstáraš kabelku do ruky, ktorú už z ruky nikdy nedáš? Tak už sa ďalej nerozmýšľaj a choď do toho. U nás si navyše môžeš vybrať z mnohých tvarov, farieb, variácií. Skrátka si tu nájdeš presne takú, ktorá ťa bude báječne dopĺňať. Veríme, že budete nerozlučné parťáčky, ktoré pôjdu ruka v ruke.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.