Nolen Grey pánsky priestranný batoh
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Mesto alebo hory? Kamkoľvek sa vydáš, budeš mať všetko pod kontrolou. Batoh Nolen je Tvoj nový spoločník do akcie. Na priestor nie je skúpy a dve vonkajšie priehradky na…
Viac informáciíMesto alebo hory? Kamkoľvek sa vydáš, budeš mať všetko pod kontrolou. Batoh Nolen je Tvoj nový spoločník do akcie. Na priestor nie je skúpy a dve vonkajšie priehradky na zips sú ako Tvoja pravá ruka. Všetko dôležité budeš mať v dosahu. Tak na nič nečakaj a vyraz s Nolenom spoznávať svet.
- Hlavné zapínanie na zips a strip
- Dve vonkajšie priehradky na zips
- Vnútorná priehradka na zips a dve priehradky na drobnosti
- Nastaviteľné ramenné popruhy
| Rozmer | 480 x 280 x 150 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 680 g |
| Zapínanie | Kombinované |
| Vzor | Viacfarebný |
| Farba | Čierna, Šedá |
| Typ | Športový batoh |
| Objem | 20 |
| Štýl | Cestovný |
| Dĺžka popruhu | 73 - 98 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Vrecko na fľašu, Polstrovaný chrbát, Vnútorné vrecko na zips, Roll-top, Vrecko na notebook |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
80% PES Polyester
20% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Pánske batohy
Dokonalosť, jednoduchosť, charakter a štýl. Alebo by si dokázal túto novú kolekciu pánskych batohov vystihnúť lepšie? Kombinácia športovej elegancie, praktického usporiadania vreciek a vyváženosti jednoduchosti a štýlu je nielen to čo potrebuješ, ale tiež to, čo chceš. Udávaj smer a začni napríklad s novým VUCH batohom.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.