Theo Wine mestský prešívaný ruksak
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 26. 5. môžeš počas Color Days nakúpiť so zľavou -25 % vďaka kódu CD25. Či už Ťa lákajú jemné odtiene alebo výrazné kúsky, teraz je ideálna chvíľa urobiť si radosť.
Theo je ruksak, ktorý si zamiluješ pre jeho ľahkosť a pohodlie. Mäkký materiál sa príjemne nosí, štvoruholníkové prešívanie dodáva moderný vzhľad a praktické vrecká…
Viac informáciíTheo je ruksak, ktorý si zamiluješ pre jeho ľahkosť a pohodlie. Mäkký materiál sa príjemne nosí, štvoruholníkové prešívanie dodáva moderný vzhľad a praktické vrecká zabezpečia, že máš všetko poruke. Ideálny spoločník na celý deň – bez zbytočnej záťaže, ale s maximálnym štýlom.
- Štvoruholníkové prešívanie
- Priestor rozdelený do dvoch vreciek na zips
- Vonkajšie vrecko na zips
- Popruh na chrbte ruksaku pre uchytenie na kufor
| Rozmer | 270 x 250 x 140 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 750 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Vínová |
| Objem | 9 |
| Štýl | Elegantný, Na každý deň |
| Dĺžka popruhu | 56 - 100 cm |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Vnútorné vrecko na zips, Uchytenie na kufor |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
RUKSAKY
Ruksak nemusí byť obrovská taška, do ktorej sa zabalíš na niekoľkotýždňový roadtrip cez svetadiel. Naopak, môže to byť malý elegantný kúsok, ktorý vyšperkuje tvoj outfit do nebeských výšin a pojme tvoje najnevyhnutnejšie poklady, ktoré potrebuješ mať pri sebe. Výhodou je, že budeš mať stále voľné ruky, a tak si môžeš popíjať kávičku, prezerať sociálne siete na mobile alebo mávať na okoloidúcich.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.