Werdel Brown priestranná kabelka na rameno
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
VUCH dni s kódom VDNI25 sú ideálnou zámienkou na nový kúsok. Zľava -25 % platí už len do pondelka 20. 4., tak si vyber doplnok, ktorý Ťa bude baviť každý deň.
Tak kam to bude? Na nákupy alebo na prechádzku. Za kultúrou, alebo objavovaním gastronomických nebies v Tvojom okolí. Je jedno, kam Werdel Brown vytiahneš, vďaka svojmu…
Viac informáciíTak kam to bude? Na nákupy alebo na prechádzku. Za kultúrou, alebo objavovaním gastronomických nebies v Tvojom okolí. Je jedno, kam Werdel Brown vytiahneš, vďaka svojmu širokému popruhu perfektne sadne na akékoľvek rameno. A čo na nej obdivujeme my? Drží formu, nech sa deje, čo sa deje.
- Hlavné zapínanie na zips
- Vnútorná priehradka na zips, priehradky na drobnosti
- Vonkajšia priehradka na zips
- Nastaviteľný popruh
| Rozmer | 300 x 285 x 90 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 485 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Hnedá |
| Typ | Cez rameno |
| Štýl | Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 77 - 113 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Kabelky cez rameno
Priala by si si takú kabelku, ktorá Ti bude verne slúžiť a nikdy pred Tebou nevezme nohy na plecia? Potom neotáľaj a kúp si kabelku cez rameno VUCH. Jednofarebná či viacfarebná, so širokým či úzkym popruhom, ležérna či odvážna. Už vieš, ktorá u Teba vyhrá?
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.