Thalie Big Red veľká a priestranná kabelka
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Zľavy až -50 % znamenajú jediné. Vybrať si kúsok, ktorý Ťa bude baviť nosiť stále dokola. Navyše do 30. 4. s dopravou zadarmo nad 20 €.
Väčší model, viac možností. Táto kabelka je veľkorysejšia varianta nášho obľúbeného dizajnu Thalie. Zachováva si svoju návykovú eleganciu, ale pridává priestor pre…
Viac informáciíVäčší model, viac možností. Táto kabelka je veľkorysejšia varianta nášho obľúbeného dizajnu Thalie. Zachováva si svoju návykovú eleganciu, ale pridává priestor pre všetko, čo Tvoj deň vyžaduje, od notebooku až po nezbytnú kozmetickú taštičku. Nadčasový tvar s dlhšími ušami z nej robí štýlového a praktického parťáka, ktorý s Tebou udrží tempo v kancelárii i na schôdzke, a pritom vyzerá skvele pri každej šálke kávy.
- Väčšia sestra modelu Thalie
- Hlavné zapínanie na magnet
- Vnútorná kapsa na zips + dve priehradky
- Naozaj priestranná kabelka
- Dlhé uška pre pohodlné nosenie
| Rozmer | 240 x 580 x 170 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 550 g |
| Zapínanie | Magnet/patentka |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Červená |
| Štýl | Elegantný, Cestovný |
| Dĺžka popruhu | 60 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Zlatá |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
VEĽKÉ KABELKY
Bohužiaľ nie sme v Bradaviciach a nemáme k dispozícii Hermioninu čarovnú tašku, do ktorej sa zmestil aj stan. Ale našťastie žijeme vo svete, kde sú in veľké kabelky a je tu aj Vuch, ktorý ich má celú sekciu, a tak si môžeš vybrať tú svoju veľkú krásku, do ktorej dáš všetko nevyhnutné i zbytočné, čo zrovna potrebuješ mať so sebou.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.