Gabi Pink hladká kabelka do ruky
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
„Stavím sa, že už dlho hľadáš praktického a elegantného parťáka, ako som ja! Nemám pravdu? Spolu môžeme vyraziť na dobrý zákusok, rande aj na divoký večierok! Som pre…
Viac informácií„Stavím sa, že už dlho hľadáš praktického a elegantného parťáka, ako som ja! Nemám pravdu? Spolu môžeme vyraziť na dobrý zákusok, rande aj na divoký večierok! Som pre každé dobrodružstvo!“
- Odnímateľné vnútorné vrecko so zipsom
- Dva popruhy cez rameno
- Dva patenty na uzatvorenie kabelky
- Malá vnútorná crossbody kabelka
| Rozmer | 280 x 250 x 140 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 870 g |
| Zapínanie | Magnet/patentka |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Ružová |
| Kolekcia | SimplyV |
| Štýl | Elegantný, Do práce |
| Dĺžka popruhu | 78 - 142 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" " |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | 2v1, Dlhý popruh cez rameno |
| Záruka | 24 mesiacov |
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
KABELKY DO RUKY
„Premýšľaš, že si kúpiš kabelku do ruky, ktorú už z ruky nikdy nedáš? Tak už ďalej nerozmýšľaj a poď na to. U nás si navyše môžeš vybrať z mnohých tvarov, farieb, variácií. Skrátka si tu nájdeš presne takú, ktorá Ťa bude báječne dopĺňať. Veríme, že budete nerozlučné parťáčky, ktoré spolu pôjdu ruka v ruke.“
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.