Syrrael Grey asymetrická taška cez rameno
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
VUCH dni s kódom VDNI25 sú ideálnou zámienkou na nový kúsok. Zľava -25 % platí už len do pondelka 20. 4., tak si vyber doplnok, ktorý Ťa bude baviť každý deň.
Taška cez rameno inšpirovaná obľúbenou Triciou, ktorá si ide vlastnou cestou. Má klopňu, elegantný tvar a nový dizajn, ktorý zaujme na prvý pohľad. Pohodlne sa nosí a…
Viac informáciíTaška cez rameno inšpirovaná obľúbenou Triciou, ktorá si ide vlastnou cestou. Má klopňu, elegantný tvar a nový dizajn, ktorý zaujme na prvý pohľad. Pohodlne sa nosí a zvládne všetko od práce po večerný drink. Ideálna voľba, keď chceš klasiku s jemným nádychom výnimočnosti.
- Asymetrický tvar vychádzajúci z bestselleru Tricia
- Zapínanie na magnet a zips
- Vnútorné priehradky bez zapínania, malá zipová vrecká
- Nastaviteľný perforovaný popruh
| Rozmer | 170 x 260 x 80 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 510 g |
| Zapínanie | Magnet/patentka |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Šedá |
| Štýl | Elegantný, Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 90 - 120 cm |
| Materiál zipsu | Plast |
| Zmestí sa peňaženka | Malá |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Skryté vrecko, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Tašky cez rameno
Túžiš po taške, ktorá Ti bude verne slúžiť a nikdy Ťa nenechá v štichu? Potom neváhaj a vyber si tašku cez rameno Vuch. Či už jednofarebná alebo viacfarebná, s širokým alebo úzkym popruhom, uvoľnená alebo odvážna. Už vieš, ktorá si získa Tvoje srdce?
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.