Elettra Dusty Blue ľadvinka a kabelka v jednom
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Zľavy až -50 % znamenajú jediné. Vybrať si kúsok, ktorý Ťa bude baviť nosiť stále dokola. Navyše do 30. 4. s dopravou zadarmo nad 20 €.
Pamätáš si našu Lipsie? Tak teraz spozorni, pretože prichádza jej vylepšená verzia! Nový redesign si zachoval praktického ducha, ale pridal štipku štýlu. Embos v tvare W…
Viac informáciíPamätáš si našu Lipsie? Tak teraz spozorni, pretože prichádza jej vylepšená verzia! Nový redesign si zachoval praktického ducha, ale pridal štipku štýlu. Embos v tvare W, ktorý poznáš z našich peňaženiek, zdobí povrch a dodáva kabelke moderný vzhľad. Teraz má dve zipsové vrecká namiesto jednej, takže všetko má svoje miesto – žiadne hrabanie, všetko hneď po ruke. Logo vo farbe materiálu dodáva elegantný tón a dva popruhy Ti umožnia nosiť ju ako ľadvinku alebo ako crossbody kabelku. Je to ideálny kúsok na každú príležitosť – praktická, funkčná a pritom nestráca nič zo svojho pôvabu. Či už ideš na prechádzku mestom, alebo na večerné rande, táto kráska Ťa rozhodne nesklame!
- Originálny vytlačený vzor loga Vuch
- Priestor rozdelený do dvoch vreciek
- Hlavné zapínanie na zips
- Možnosť nosiť ako crossbody kabelku
| Rozmer | 120 x 190 x 95 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 400 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Modrá |
| Štýl | Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 110 - 162 cm |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Malá |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | 2v1, Dlhý popruh cez rameno, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Ľadvinky
Veľkolepý návrat. Slovné spojenie, ktoré je spojované s ľadvinkami. Svetové, originálne. Tieto a omnoho viac konotácií vzbudzuje práve tento módny doplnok. Kedysi fashion peklo, dnes ako must-have produkt v Tvojom šatníku. Tak čo, už sme Ťa presvedčili o tom, že ju musíš mať doma? V tom prípade neváhaj a objednávaj.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.