Coraline Brown kožená kabelka do ruky
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Coraline je nový rozmer obľúbenej koženej crossbody Lison. K nezvyčajnému strihu sme pridali zaoblené uši a viac kovových detailov. A tiež ponúka niekoľko štvorcových…
Viac informáciíCoraline je nový rozmer obľúbenej koženej crossbody Lison. K nezvyčajnému strihu sme pridali zaoblené uši a viac kovových detailov. A tiež ponúka niekoľko štvorcových centimetrov pre všetky tvoje nevyhnutnosti navyše. Ale stále jej nechýba šmrnc.
- Kabelka z vláknitej kože
- Jednoduchý a čistý dizajn
- Hlavné zapínanie na zips + klopka na skrytý magnet
- Odopínateľný crossbody popruh
| Rozmer | 210 x 250 x 110 mm |
| Materiál | Pravá koža |
| Hmotnosť | 492 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Hnedá |
| Kolekcia | Kožené |
| Štýl | Elegantný, Do práce |
| Dĺžka popruhu | 115 - 130 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% Vláknitá koža
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Kožené kabelky
„Všetko je raz po prvýkrát. Preto prichádzame s historicky prvou kolekciou kožených kabeliek, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších. Kvalita až na prvom mieste, dizajn, ktorý neomrzí a elegancia, ktorá zaujme aj náročné oko. Sú skrátka veci, ktoré sa vo Vuch nemenia! Uvidíš, skúsiš a už nepustíš.“
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.