Neela Big Blue veľká priestranná kabelka na zips
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Zľavy až -50 % znamenajú jediné. Vybrať si kúsok, ktorý Ťa bude baviť nosiť stále dokola. Navyše do 30. 4. s dopravou zadarmo nad 20 €.
Neela nám trochu vyrástla a je pripravená zvládnuť viac než len Tvoje drobnosti. Vojde sa do nej A4 aj notebook, takže je ideálna do školy, do práce alebo kamkoľvek, kde…
Viac informáciíNeela nám trochu vyrástla a je pripravená zvládnuť viac než len Tvoje drobnosti. Vojde sa do nej A4 aj notebook, takže je ideálna do školy, do práce alebo kamkoľvek, kde potrebuješ viac priestoru. Vnútri nájdeš chytré vrecká na všetko potrebné. Štýl zostáva, len kapacita povýšila na novú úroveň.
- Zväčšená verzia kabelky Neela
- Priestor pre notebook až 13,3"
- Hlavné zapínanie na zips
- Vonkajšie vrecká na drobnosti
- Súčasťou kabelky je crossbody popruh
| Rozmer | 310 x 430 x 130 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 1000 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný, Geometrický |
| Farba | Modrá |
| Kolekcia | Shape of Diamond |
| Štýl | Elegantný, Do práce, Cestovný |
| Dĺžka popruhu | 79 - 142 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
Shape of Diamond
Buď štýlová a jedinečná s Shape of Diamond!
Práve si pozeráš klenoty a diamanty nášho portfólia. Bestsellery Cary a Carrie sa stali ikonou, ktorá nás inšpirovala pre design ďalších luxusných Vušiek. Celú kolekciu Shape of Diamond zdobí elegantná hra so slepotlačou a nezvyčajné kovové detaily. Tak ktorý batoh, kabelka alebo peňaženka Ťa chytí za srdce a už nepustí?
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.