Tonia Blue crossbody kabelka s retiazkou
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 26. 5. môžeš počas Color Days nakúpiť so zľavou -25 % vďaka kódu CD25. Či už Ťa lákajú jemné odtiene alebo výrazné kúsky, teraz je ideálna chvíľa urobiť si radosť.
Tonia je nová generácia obľúbenej kabelky Coalie hneď vo štyroch farbách. Široká a priestranná crossbody kabelka s nastaviteľným popruhom ponúka dostatok miesta na…
Viac informáciíTonia je nová generácia obľúbenej kabelky Coalie hneď vo štyroch farbách. Široká a priestranná crossbody kabelka s nastaviteľným popruhom ponúka dostatok miesta na všetky tvoje nevyhnutnosti. Vnútorné vrecko na drobnosti a vonkajšie vrecko na zips na zadnej strane ti uľahčia organizáciu. Nikdy nebolo jednoduchšie nájsť kľúče alebo rúž. A pretože vek je len číslo, táto kabelka nepozná vekové obmedzenia – je úplne univerzálna a medzigeneračná.
- kabelka z kolekcie SimplyV
- hlavné zapínanie na zips
- crossbody popruh s retiazkou
- priestranná, veľa vreciek
| Rozmer | 190 x 300 x 50 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 400 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Modrá |
| Štýl | Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 106 - 144 cm |
| Materiál zipsu | Kov |
| Zmestí sa peňaženka | Veľká |
| Farba kovania | Strieborná |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Skryté vrecko, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Crossbody
Nestarnúca klasika, ktorú môžeš nosiť v lete aj v zime, do práce alebo na prechádzku, k teniskám aj lodičkám. Crossbody kabelka je jednoducho kúsok, ktorý určite využiješ. Vďaka dlhému popruhu si ju prehodíš cez rameno a máš istotu, že ti nebude skĺzavať ani nikde padať, takže tvoje ruky zostanú voľné, či už na mobil, alebo na kávičku. Môžeš si vybrať z viacerých farieb, materiálov aj veľkostí. Tak smelo do toho a pripútaj si crossbody kabelku k telu!
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.